Zjistit dostupnost

 

Remember Residence

Ubytování v centru Prahy

Hotel Remember Residence se nachází na klidném, romantickém místě v samém srdci Prahy pouhých pár kroků od slavného Karlova mostu, ostrova Kampa a parku Petřín. Residence sídlí v památné budově, která byla v roce 2016 kompletně zrekonstruována a ve které se snoubí kouzlo historie s moderním a vzdušným designem. Samotné apartmány nabízejí nejen mimořádný komfort, ale také maximální soukromí. Každý apartmán disponuje originální houpací sítí a ve všech apartmánech také naleznete bohatě vybavené minibary se zmrzlinami.

Součástí vybavení jsou vysoce kvalitní, zdravotní matrace, plně vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelna s toaletou a toaletními potřebami. Hostům je každé ráno k dispozici čerstvá káva a pokojová služba denně zajišťuje úklid apartmánu. Hostům je zdarma k dispozici spolehlivé vysokorychlostní Wi-Fi připojení v celé Residenci.

Parkování je k dispozici přímo před Residencí. Veřejné parkoviště je zpoplatněno poplatkem 30 Kč na hodinu a platí se pouze ve všední dny od 08:00 do 20:00 v parkovacím automatu na ulici. O víkendech a přes noc je parkování zcela zdarma. 

 

Virtuální prohlídka

Fill browser window
REZERVACÍ NA WEBU UŠETŘÍTE UŠETŘETE PŘI REZERVACI
  • Garance nejnižší ceny na trhu
  • Sleva 15% při pobytu na 3 a více nocí
  • Občerstvení v lobby a na terase zdarma