Kontaktní informace 

 

E-mail:  info@remember-residence.cz

Tel. číslo: +420 608 555 845

Adresa: Remember Residence, Vodní 528/9, Praha 5 - Smíchov, 150 00

Office: 08:00 – 18:00 SELČ

 

Jak se k nám dostanete?

 

Dejte nám vědět čas a místo příjezdu, rádi Vám zajistíme odvoz jedním z našich řidičů. Pokud přeci jen preferujete hromadnou dopravu, níže najdete nejjednodušší způsoby, jak k nám pohodlně dorazit po vlastní ose.

 

Z letiště:

Nejsnazší možností, jak se dostat z Letiště Václava Havla k nám je nastoupit na Airport Express Autobus, který z letiště odjíždí každých třicet minut. Tento autobus Vás za půl hodiny odveze na Hlavní nádraží, kde přesedněte na tramvaj č. 9. Z té vystupte na zastávce Švandovo divadlo a k nám už to máte jen pár kroků.

Délka: 1 hodina


Z autobusového nádraží Florenc:

Přímo z autobusového nádraží Florenc jede metro (žlutá linka B). Na této lince vystupte na zastávce Národní třída a vyměňte metro za tramvaj č. 9. Z té vystupte na zastávce Švandovo divadlo a k nám už to máte jen pár kroků.

Délka: 20 minut


Z autobusového nádraží Na Knížecí:

Z tohoto nádraží jste u nás za pár minut. Stačí nastoupit na tramvaj č. 12 nebo 20 a za pár minut vystoupit na zastávce Švandovo divadlo. K nám už to máte jen pár kroků.

Délka: 10 minut


Z Hlavního nádraží:

Nejlépe uděláte, když nastoupíte na tramvaj č. 9. Ta Vás během pár minut doveze na zastávku Švandovo divadlo. K nám už to máte jen pár kroků.

Délka: 20 minut


Autem: Parkování

Zaparkovat můžete přímo u nás před Residencí. Jedná se o veřejné parkoviště Hl.města Prahy, které se platí pouze ve všední dny a to od 08:00 do 20:00. O víkendech a přes noc je parkování zcela zdarma. 

Cena: 30 CZK/hodina (placeno pouze Po-Pá 08:00-20:00) 

REZERVACÍ NA WEBU UŠETŘÍTE UŠETŘETE PŘI REZERVACI
  • Garance nejnižší ceny na trhu
  • Sleva 15% při pobytu na 3 a více nocí
  • Občerstvení v lobby a na terase zdarma